MYRTHA - informacje podstawowe

Technologia MYRTHA®

Technologia Myrtha® to system budowy basenów kąpielowych z gotowych prefabrykowanych elementów, wykonanych ze stali nierdzewnej, łączonych bezpośrednio na placu budowy. Stalowe prefabrykaty pokryte są od strony wody basenowej w procesie produkcyjnym powłoką z twardego PCW, tak, że woda nie ma dostępu do stali. Powłoka ta, standardowo w kolorze niebieskim, jest zarówno elementem chroniącym stal, uszczelniającym, jak i wykończeniowym.
Konstrukcje Myrtha® zaliczyć należy do lekkich, samonośnych, prefabrykowanych, modułowych konstrukcji stalowych.

Technologia Myrtha® została opracowana głównie do zastosowania w obiektach publicznych, jak baseny olimpijskie i sportowe, oraz parki wodne, gdzie znajduje szerokie zastosowanie na całym świecie. Na obiektach tych rozgrywane są zawody najwyższej rangi, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa kontynentów, Igrzyska Olimpijskie.

Dla basenów rehabilitacyjnych i szpitalnych opracowano technologię Myrtha Medica®, z uwzględnieniem specyfiki tego typu obiektów.

Osobną linią technologiczną jest Myrtha RenovAction®, zaprojektowana do modernizacji istniejących obiektów, gdzie istniejąca niecka basenu jest wykonana jako konstrukcja betonowa.

  • Technologia Myrtha® jest chroniona patentem należącym do firmy A&T Europe.
  • Znaki towarowe Myrtha® i blue point® są prawnie strzeżone na terenie Polski i UE.
  • Firma blue point® jest wyłącznym przedstawicielem technologii Myrtha® i przedstawicielem firmy A&T Europe na terenie Polski.

copyright®wykonanie strony:Ryszard Studziżba